Оформлення актів перевірки димових і вентиляційних каналів

Шановні абоненти ПАТ «Харківгаз»!
 
Відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Держнаглядохоронпраці від 01.10.1997р. № 254, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 15.05.1998р. за № 318/2758, споживачі природного газу зобов’язані забезпечити своєчасну перевірку та обстеження димових і вентиляційних каналів та надати до газового господарства оформлені, належним чином, акти про їх придатність.
В разі не надання споживачем відповідних актів перевірки димових та вентиляційних каналів, з метою недопущення можливого виникнення небезпечної або аварійної ситуації, ПАТ «Харківгаз» має право припинити подачу газу до Вашого житла.
Роботи по обстеженню та перевірці димових і вентиляційних каналів виконуються спеціалізованими організаціями, яки отримали відповідну ліцензію Міністерства надзвичайних ситуацій України.
Перевірка димових і вентиляційних каналів на наявність тяги здійснюється, відповідно до умов укладених договорів на надання населенню послуг з газопостачання, за рахунок газорозподільної організації. Витрати по їх комплексному технічному обстеженню з оформленням відповідного акту перевірки покладаються на споживача.
Дотримання абонентами ПАТ «Харківгаз» Правил безпеки систем газопостачання України є гарантією безаварійної експлуатації газових приладів, тепла та затишку у Ваших оселях!
 Прес – служба ПАТ «Харківгаз»